| Josseph a întrebat:

Nokia N8 sau Samsung Galaxy S II? De ce?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Samsung. Nokia, la smartphone-uri nu se va apropia in viata lor de android daca nu schimba OS-ul. Eu recomand sgs2 deoarece are procesor puteric, capabil de oc, exista rom-uri, memorie ram mare, camera decenta(face poze la fel de clar cat n8, pierde putin la pozele facute noaptea, dar nu mult.In rest, ai sute de mii de aplicatii, de jocuri HD etc.

3 răspunsuri:
| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Samsung Galaxy S II k e mai complet si e mai tare decat nokia...parerea mea

| FetitzaDulce a răspuns:

Nokia N8 pentru ca in general Nokia este mai bunwinking

| FetitzaDulce a răspuns:

Fundita?