| kathgilbert a întrebat:

Nokia N96 sau telefon cu tastatura qwerty?
Ce preferati si de ce?

Răspuns Câştigător
| TinkerbellM a răspuns:

Eu as alege Nokia N96 pentru ca mi se pare mai comod si il pot tine in buzunar. Cele cu tastatura Qwerty mi se par prea mari si ies in evidenta atunci cand le tin in buzunarul de la blugiwinking. Funda?smug

1 răspuns:
| lol5755 a răspuns:

Da telefonul e cu tastatura qwerty dar are si touch screen. daca vrei un telefon cu touchscreen bun iti recomand Samsung galaxy mini e foarte bun pentru internet. desi este mini este foarte mare! daca vrei cu tastatura qwerty iti recomand Nokia C3 si acesta este foarte bun si merge foarte bine si se descurca destul de bine prin alicatia wi-fi... Funda?batting eyelashes