| Sandman95 a întrebat:

Noroc! Am luat o pereche de adidași de pe un site, plătiți cu cardul. I-am returnat, site-ul mi-a zis că mi-a trimis și banii pe 21 mai. În 24 ore trebuiau să îmi între banii. Nimic. I-am contactat din nou, mi-au trimis dovada restituirii, dar tot nu mi-au întrat banii în cont. Cardul e de la Banca Transilvania. În ss-ul lor arată la status: stare tranzacție: creditata. Ce Dumnezeu înseamnă asta? Ar cineva idee?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferul bancar dureaza 2 zile, cand se face de la o banca la alta banca si trebuie sa fie in timpul saptamanii.
Adica, daca tarnsferul s-a facut vineri, tu vei avea banii in cont abia marti dimineata.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca nu este aceiasi banca din care se trimit si in care se primesc banii, poate dura si 3 zile. Eu am avut aceasta experienta. Si daca mai este si weekend-ul la mijloc.

| aditimus a răspuns:

Dureaza cateva zile pana o sa intre banii.