| Adrianadiafg a întrebat:

Notebook / Laptop ASUS 15.6" VivoBook Pro 15 N580VD, FHD, Procesor Intel® Core™ i7-7700HQ (6M Cache, up to 3.80 GHz), 8GB DDR4, 500GB + 128GB SSD, GeForce GTX 1050 2GB, Endless OS, Grey
Merita acest laptop cumparat?

Răspuns Câştigător
| Adrianadiafg explică:

E un laptop destul de bun, parcă o placă de 4GB l-ar face și mai puternic, dar la specificațiile astea, chiar e bun.

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Depinde de preț.

| iwefgOficiall a răspuns:

Daca il cumperi pentru gaming vei putea juca jocurile mai noi pe medium daca vrei pe high trebuie placa video cu 5 sau 6 gb

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Da. Sa compari si pretul pe diferite siteuri :-)

| YingYang a răspuns:

Pe bune, nu mai intreba pe nimeni, daca pretul trece peste 2500Lei. e de stiut ca e un aparat performant.

Plus pentru ati raspunde la intrebare, NU merita. pentru jocuri mai bine iti cumperi o consola gen Playstation.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru YingYang):

Am consolă next gen, dacă își ia un laptop ca ăsta dar cu placă de 4GB e " asigurat "... Pe Low / medium.

| Adrianadiafg explică (pentru Alexuţ02):

Cum adică asigurat?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Adrianadiafg):

Adică ii merge 100% acel joc.