| YumiSukinanda a întrebat:

Nu a fost fain aseara la in puii mei.nu am ras deloc. Poate doar putintel la scena cu vanghelie si grasele alea 2 cu recensamantul...doar atat dar in rest nu mi-a placut... voua va placut?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

A devenit extrem de vulgar si asta nu ma face sa rad. Pacat, la primele emisiuni se puteau uita si copiii, acum iti vine sa-i scoti din camera. Nu e funny deloc.

| NoNameJunior a răspuns:

Cand a inceput noul sezon eram:
Yey! revine,, in puii mei"!
dar acum bendeac a devenit vulgar si acea vulgaritate nu mai face emisiunea amuzanta.tu stiai ca bendeac scrie scenariile? deci s-a prostit si el!
primul sezon a fost foarte foarte funny, dar acum...

| TheBloodyRoses a răspuns:

Stiu nici mie nu prea mi-a placut.Beandeac imi placea la mondeniihee hee era haios.Si in puii mei e reusita dar parca imi placea mult mai mult primul sezon.

| zeldaxlove64 a răspuns:

Mdaa...si eu m-am uitat.n-a fost cine stie ce. timp irosit.

| username0 a răspuns:

Daca e cea mai proasta emisiune. bendeac era super tare cand a fost la Mondenii, la inceput. acum toate astea sunt varza!

| Rosa12 a răspuns:

Da,intr-adevar asa este dar este mai educativ pentru copii! Dar a fost bine.