| Alexxe a întrebat:

Nu am incarcator pentru Samsung C3050, dar am handsfree...nu pot pune mufa de la handsfree la un incarcator oarecare? si daca da? cum ((funda))

Răspuns Câştigător
| ionutz49 a răspuns:

Da poti da uita-te cati volti intra in tel cred ca scrie, pe acolo pe sub capac sau asa ceva, da ce-l mai sigur ia un incarcator ce scoate 4, 5v si e ok, daca nu te descurci PM.

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Nu îl poţi pune deoarece voltajul nu este acelaşi, şi rişti să arzi telefonul. Dacă ai USB la el îl poţi conecta la PC, iar acesta ţi-l va încărca automat, cu tensiunea care trebuie.
O seară frumoasă! happy

| sinblade27 a răspuns:

Poate daca aveai cablu de date. dar nu cu hands-free. trebuie sa nimeresti bine un incarcator cu acelasi amperaj si voltaj ca cel original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca nu incarca si nici de la cablu de date le strici degeaba

| curcanos a răspuns:

Si eu am o problema.problema este ca nu stiu pe unde sa bag mufa ma ajutati plssssssssssssssss va rog foarte mult