| cipriotu a întrebat:

(Nu cred ca am ales categoria corecta, dar nu ma criticati).Cum pot afla un cod pentru un antivirus trial care mi-a expirat ca sa pot sa-l folosesc in continuare?

3 răspunsuri:
| pYv a răspuns:

Cauti alta liceenta ...pe serials.ws gaseste la aproape orice program, antivirus, anti-malware, Adobe etc liceentawinking

| kHaLiF a răspuns:

Daca te descurci cu registrii (regedit), poti sterge de acolo tot ce tine de acel antivirus si reinstalezi prgramul cu acelasi cod pe care l-ai folosit inainte dar cu internetul deconectat