| anonim_4396 a întrebat:

Nu de mult mi-am cumparat aparat Samsung si am facut deja multe poze si le-am pus pe calculator. acum am mai facut poze si cand conectez la calculator imi spune ca nu exista poze/video nou... si imi apare ceva launcher care nu stiu ce e. ce pot sa fac? sa-l duc inapoi de unde am cumparat?

3 răspunsuri:
| boby5665 a răspuns:

Dar in aparat le ai?

| anonim_4396 explică (pentru boby5665):

Da am pozele pe aparat. dar imi apare fereastra unde ar trebui sa apas ca sa deschida pozele si daca apas acolo zice ca nu exista poze noi, si mai apare o fereastra "CD driver i-launcher" si nu stiu ce e asta sad

| boby5665 a răspuns:

Cum ii zice la camera...tot numele! trebuie instalat driver pentru a le copia!