| Mostesare a întrebat:

Nu de mult timp îmi apare pe ecran o eroare când deschid windows -ul ("run time error 216"), mi se cere să descarc mai multe fișiere și la "Notification Area Icons" îmi apar multe erori de la touchpad (http://prntscr.com/6r70ji). După ce încerc să închid toate acele avertizări mi se blocheaza pc -ul după aprox. juma' de oră și trebuie neapărat să îi dau restart. Știe cineva cum aș putea remedia această problemă?

1 răspuns:
| Denis_Ticuleanu_1996 a răspuns:

Da eu stiu trebuie instalat windows-ul iar pentru ca am avut si eu aceasta problema ori ti s-a terminat windows-ul ori ai bagat tu un program cum nu trebuie funda?