| JustSolutions a întrebat:

Nu demult am cumparat un ram de 512 mb si l-am pus in unitate langa altul de 512 mb dupa ce l-am bagat am intrat in speccy si acolo mi-a dat ca am 1 gb ram dupa aceea am intrat in my computer am dat proprieters si acolo mi-a dat ca am 512 mb ram
nu stiu ce sa fac pentru ca sunt sigur ca ramul merge deoarece am jucat rise of the argonauts iar cu 512 mb imi dadea not enough memory si dupa ce l-am bagat mi-a intrat

Răspuns Câştigător
| FlorinFindus a răspuns:

Asa apare acolo pana la shimbarea windowsulul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine aflii din bios sau folosing task manager - performance - physical memory - total