| DiaGabi a întrebat:

Nu este foarte important, dar îmi poate spune cineva cum sa fac mai multi abonați?

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Pune cele mai interesate titluri dar nu clickbait-uri.
Discuta lucruri intrigante.
Fa-ti cunoscut contul si in alte parti pe Youtube sau alte platforme.
Fii original.
Ofera o claritate foarte buna, dar aici depinde ce camera cu care filmezi.
Convinge un vlogar cunoscut sa filmati.
Posteaza filmulețe cu teme de care stii ca lumea are nevoie.

1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

Conteaza mult calitatea pe care tu o, oferi abonatilor tai, daca postezi cel putin zilnic si ai potential, se poate sa ai succes, dar daca postezi 1 data pe saptamana putin probabil vei avea abonati, asta depinde doar de tine cat de mult te implici si daca iti place ceea ce faci! Multa bafta!