| Batog_Daniela_2000 a întrebat:

Nu imi fuctioneaza touchpad-ul laptopului ...sau cel putin cred ca el este de vina, nu imi apare sagetica aceea. Imi puteti spune ce as putea face? Trebuie sa il trimit in service sau pot rezolva singura?

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

Verifica sa ai toate driverele cu update la zi pentru laptop, daca nu fa update la driverele care nu sunt instalate, le poti gasi si pe internet pe site-ul producatorului bagi exact modelul si ai toate driverele acolo.