| ykwty a întrebat:

Nu îmi mai apare notificare în bara de sus când primesc mesaje pe Instagram. Am umblat la setări la aplicație și la telefon. L-am și dezinstalat, dar nimic. Sfaturi?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ramana aplicatia deschisa in fundal, vezi daca ai vreo aplicatie care le inchide/curata, sau daca ai setat tu sa le stearga cand se blocheaza telefonul si tot asa.

| BryBard a răspuns:

Din setari se face, nu ai umblat bine, daca ai Samsung scrie pe bara de cautare in setari "notificari" si iti da meniul de notificari, trebuie sa bifezi casuta de la instagaram.

| ykwty explică (pentru BryBard):

Am spus deja că am dat acolo și nu merge.winking

| BryBard a răspuns (pentru ykwty):

Poate nu ai dat bine, Cauta o cunostinta care se pricepe.

| SineDeo_Nihil_1992 a răspuns:

Salut. cum ai rezolvat problema?