| Roses4us a întrebat:

Nu imi mai apare prima pagina de la facebook, pagina principala unde apar toate stirile, noutatile si fotografiile. De ce?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Problema poate fi de la browser, ai încercat să navigezi pe altceva? O seară bună!

| TofanCristi a răspuns:

Asa e. Ai un virus.

| raluka66 a răspuns:

Poti da click pe butonul HOME acesta te va ghida la pagina dorita

| Roses4us explică (pentru raluka66):

Nu ma gandisem la asta...
doamne

| Roses4us explică (pentru raluka66):

Da, am incercat si pe alt browser si pe alte calculatoare ideea e ca e legat strict de contul meu pentru ca oricare alt cont merge. ce se intampla?

| edutzu99 a răspuns:

Nici eu nu stiu si mie imi apare acasa totul alb..Si nu e de la browser sau pc pentru ca facebook-ul mamei merge