| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Nu imi mai merge rooterul. Imi scrie internetul poate fi indisponibil. Cum rezolv problema?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Suna la provider, fa-i un reset/firmware update, refa-i setarile. Ori e de la tine, ori de la provider.

| Wr3nch a răspuns:

Il opresti de la buton si si scoti din priza. Stai 10 minute si ii dai drumul iar. Daca face la fel suna la cei la care ai abonament sa verifice.

| HadesSs a răspuns:

Cel mai simplu suni la compania de internet la care ai abonament si trimit ei pe cineva.

| Lorennn a răspuns:

Poate fi o problema de la companie. Mai asteapta o ora si daca nu se schimba suna la ei, uneori este doar temporar si dupa isi revine.