| Daniel_Valentin_1993 a întrebat:

Nu imi mai merge touchpad-ul. Am un laptop TOshiba Satellite C-. nu stiu sigur modelul. Ce sa fac?!

2 răspunsuri:
| alexpahar a răspuns:

Problema este la un driver neactivat sau neexistent. Poti sa te uiti la settings.

| ynook a răspuns:

Poate sa fie de vina un driver neinstalat. Iti recomand site-ul drp.su. Descarci un programel de vreo 2 mb, il executi, in scaneaza driverele lipsa si apoi poti sa instalezi doar ce crezi ca ti-e necesar. Daca ai nevoie de mai multe detalii, pot face un tutorial video.