| scumpik a întrebat:

Nu imi merg boxele de la pc. ele se aprind nu ca ar fi vreo problema dar nu se aude sunetul.am verificat sa vad daca sunt in unitate si totul e in regula.pe mut nu am volumul am incercat la maxim sa-l dau si tot nu se aude sunetul. dar daca pun castile la boxe, in casti se aude iar daca le scot incet 1-2 sec se aude sunetul si in boxe cum ar fi normal apoi nimic... va rog ajutati-ma si spuneti-mi ce sa mai fac.

4 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.După a mea părere cred că s-au ars unele circuite sau firele nu mai fac contact.Îţi recomand să arunci o privire la o pereche de boxe, în ziua de azi sunt foarte ieftine, nu mai e cum era înainte: http://bit.ly/i5l3Ii.Menţionez că aici vei beneficia şi de livrare gratuită.Îţi urez o zi bună!

| BăiBăiatule a răspuns:

Reinstaleaza driveru'

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Mufa care se baga in pc e de vina sigur s-a rupt vreun firicel vreo lita de acolo.Roaga pe cineva mai mare sa desfaca si sa le lege din nou sau daca nu dule la reparatbig grin sper ca ti-am fost de flosss:X:*

| C0nv3rs3 a răspuns:

E un virus am patit
trebuie sa iti restartezi windowsu sau sa chemi un specialist in calculatoare