| LooL26 a întrebat:

Nu imi merge chat-ul la facebook, imi apare ca se incarca dar nu merge, nici mesajele nu pot sa le vad... help please!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu mishu22, mai ales daca ai modem si net mai slabut, asa patesc si eu, si apropo, facebook-ul mananca rami multi, si nu e recomandat sa ai si alte aplicatii deschise pe google in acelasi timp.

| zuzualina a răspuns:

Reinstalează-l!

| mishu22 a răspuns:

Nu e vina ta! Va trebui sa lasi calculatorul sa se mai odihneasca putin! E din cauza incarcari procesorului cu date! Isi va reveni singur!