| FlorinCiokan a întrebat:

Nu imi merge GTA V. Imi spune GTA V Has been stopped working. Ce sa fac?
Am urmarit tutoriale am schimbat la setting acolo la dx am schimbat din 2 in 1 dar tot nimic.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dar pun pariu ca nu te-ai gandit sa schimbi crack-ul! Ia vezi si cauta altul happy

| KillerMafiotul a răspuns:

Probabil nu indeplinesti cerintele minime de sistem sau ai jocul crack-uit sau ai probleme cu driverele placii video sau nu ai instalat directx 11.

| Gonrax a răspuns:

Dacă ai "i3 4030u cu 4 GB Ram și Nvidia 820M 1GB" nici să nu te aștepți la altceva

| Adrian926a a răspuns:

Asta se intampla cand nu ai jocul cumparat. daca il cumperi iti va merge

| FlorinCiokan explică (pentru Gonrax):

Stai linistit ca il duce.