| alyutzzu a întrebat:

Nu imi merge messengerul. DUpa ce imi scriu datele si dau sing in nu imi intra dar nu imi apare nimic Daca scriu parola gresita imi apare ca e gresita. Daca intru de pe mail imi intra imi apare alea cu inbox nu stiu ce dar ma scoate imediat dp mail. Daca ma loghez dupa telefon imi merge sa intru si sa vb. Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac sa imi mearga.Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Like_DrSound_1990 a răspuns:

Dai uninstall si instaleaza iar... sunt bug-uri frecvent intalnite