| DianaLostInDreams a întrebat:

Nu imi merge sa trimit mesaje si nici nu primesc mail'ul de confirmare nici in inbox si nici in spam. Ce sa fac sa il primesc?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu poti face nimic. Sunt perioade in care nu merge. Am pasit si eu. Intr-o zi vei observa ca si-a revenit.

| qwerty a răspuns:

Foloseste un e-mail care sa nu fie de la yahoo si o sa mearga. De exemplu, gmail.

| Anonim_5535 a răspuns:

Asteapta!hee hee

| Malvina24 a răspuns:

Problema asta o am si eu! i-am scris ieri Ralucai anuntan-o si mi-a trimis un e-mail in care zicea''daca pana maine nu se rezolva sa ma anunti" deci poti faci si u la fel vb cu ea! ta va ajuta sigur!

| vyo a răspuns:

Aceasta prblema o am si eu de 3luni cred ca trebuie sa asteptam.