| alina1044 a întrebat:

Nu ma pot loga pe contul de yahoo desi stiu parola...cand dau pe "sign in" imi apare ceva de genu' ca este o problema cu conexiunea la internet si sa ma asigur ca sunt conectata la internet. desi eu sunt. Daca dau pe " forgot password "si dau pe "i have problems with my password " ma dierctioneaza la intrebarile secrete. Problema e ca am uitat raspunsurile la intrebari.Cum fac sa ma pot loga sau macar sa pot schimba intrebarile/raspunsurile la intrebari? fara ca sa-mi fac un alt cont ESTE FOARTE URGENT CA NU CUMVA SA-MI PIERD CONTUL... DAU FUNDA NU PROBLEM

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Stai linistit ca nu-l pierzi... uite intra prima oara pe yahoo mail si dupa ce intri pe mail, apoi o sa mearga si pe messengerwinking funda pls

4 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Acolo unde scrie "Innoire ID si parola" sau "innoire adresa de mess" apesi si-ti faci alta adresa de mess.

| ITvladutu a răspuns:

S-ar putea sa ai contul blocat. si mie mi s-a intamplat. Stai linistit ca nu ai cum sa-l pierzi. Intra pe mail sa fii sigur.

| alina1044 explică:

Nu se deschide yahoo ca sa pot accesa mailu'

| alina1044 explică (pentru d3men7zel):

Nu ma pot loga, nu mi se deschide yahoo ca sa pot intra pe mail