| Mircea_Rus_1979 a întrebat:

Nu mai apare "casuta cu bifa pastreaza-ma logat". Calculatorul il utilizeaza doua persoane si este neplacut ca ramane logat primul care se logheaza pe Facebook chiar daca se opreste laptop-ul. Cum sa procedez ca sa nu ma tina logat pe Facebook in momentul cand ies de pe pagina Facebook?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii dai logout inainte sau folosesti browserul in private browsing / incognito

| K0sti a răspuns:

Logout..greu!

| dannyel86 a răspuns:

Trebuie sa iesi de pe cont, dar nu de la (x), din colt, ci prin Logout/Iesire, asa cum ti s-a explicat deja.
http://www.wikihow.com/Log-Out-of-Facebook