| CosminCSM00 a întrebat:

Nu mai merge sa intru pe Messenger, cand intru pe pc imi arata eroarea aia obisnuita pe care mi-o arata mereu cand nu merge netul sau in alte cazuri, iar cand intru de pe mobil imi zice "contul tau este blocat temporar incearca sa te loghezi de pe un browser". Am incercat si metoda cu browser-ul si acolo imi spune contul tau este blocat 24 de ore din motive de securitate. Ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Astepti 24 de ore

| CosminCSM00 explică:

Scuze am uitat sa scriu ca am asteptat 3 zile si nimic

| CosminCSM00 explică:

Scuze am uitat sa scriu ca am asteptat 3 zile si nimic

| Sofer a răspuns:

Incearca sa dai pe cele doua monitoare click dreapta si repair si dupa accesezi messengerul trebuie sa mearga, daca nu merge, te loghezi pe yahoo.com si trebuie sa mearga asa patisem si eu.

| CosminCSM00 explică (pentru Sofer):

Am incercat să mă loghez si dr
e pe mail dar aceeasi poveste

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Sa astepti cele 24 de ore, dupa aceea daca nu merge, dai restart calculatorului