| FoundYouLover a întrebat:

Nu mai suport pagina asta! Tot vreau sa intru si eu pe aici sa raspund la intrebari si nu ma lasa sa intru sa raspund la nici o intrebare, decat la ale mele! AJUTOR! Aveti ceva solutii?

Răspuns Câştigător
| Raluca2121 a răspuns:

Si eu am avut aceias problema ieri, dar azi mi s-a rezolvat, incearca sa intrii peste o zi sau doua sau fa-ti alt cont.
Funda te rog big grin

1 răspuns:
| chitaramea a răspuns:

Vezi ca daca esti pe mobil s-ar putea sa u mearga caci nici mie nunimi merge... daca nu atunci poate nu ai verificat prin e.mail sau incearca sa te mai deloghezimde cateva ori poate merge