| Illuminatus a întrebat:

Nu merg Temple Run. GTA-urile, Gangstar Cityurile si alte jocuri faine pe Allview a4all DECEEEEEEEEEEEEEE?

Răspuns Câştigător
| 5yr0Kk a răspuns:

Telefonul Allview a4all nu este un telefon de "gaming". avand pretul pe care il are este un telefon best buy pentru cei care vor sa stea tot timpul conectati cu prietenii, vor sa aiba un android si o baterie destul de buna+un display destul de ok..nu e un telefon pentru prea multe aplicatii si jocuri.
Funda?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poate pentru ca vrei prea multe de la el. Ala e telefon smart, nu e telefon smart pentru jocuri. Are prea putin ram si nici ca cpu/gpu nu sclipeste.

| AlexandruTeodor a răspuns:

Fa un update la versiunea de android. Sau daca e putin mai vechi vezi pe internet firmware-uri pentru telefonul tau. SAU asigura-te ca jocurile sunt pentru Android si nu iOS sau Java.