| sciorbea a întrebat:

Nu merge mess. tot imi scrie troubleshout…. cancel…..ca nu sunt conectata la net, dar cu alta adresa merge. va rog sa ma ajutati am mare nevoie de adresa de mail

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Salut! Incearca sa iti dezinstalezi si sa iti instalezi messengerul, dar sa il stergi cu totul si din Control Panel- Program caracteristics si acolo stergi tot ce contine "YAHOO Messenger" + Yahoo Toolbar. Si descarci din nou de pe http://messenger.yahoo.com/win/ si instalezi. Daca iti apare din nou troubleshoot la acel id, Dai sa rezolve problema, adica apesi pe butonul "Troubleshoot >>" si astepti pana se incarca, dupa care incerci din nou intrarea in ID. BAFTA!

Funda daca reusesti!

| emanuel96 a răspuns:

Salut.Poti incerca sa reinstalezi messengerul.de cele mai multe ori genu asta de erori se rezolva asa, cel putin pentru mine a functionat

| xoxolove96 a răspuns:

Si eu am patit la fel si dupa ce am reinstalat tot nu mergea. l-am sters din pc si am asteptat vreo luna si dupa cand l-am instalat a mers

| razvyb98 a răspuns:

Salut! Incearca sa-ti reinstalezi mess-ul si eu am patit la fel si l-am dezinstalat si reinstalat si a mers.