| Gamerita a întrebat:

Nu merge microfonu.mi-am luat niste casti noi de la Gembird, ele merg, sa asc.muzica bla bla...dar castile..nu. am cautat pe toate site`urile o rezolvare dar nimic..am crezut ca e de la setari,adica,poate ca e, dar nu stiu..tot nu merge. tot ce vreau este sa mearga pentru Skype. ma puteti ajuta, va rog? Am windows XP.

Răspuns Câştigător
| LiamH a răspuns:

Cred ca nu ai driver-ul. E o chestie necesara pentru functionare microfonului. Il gasesti pe net, cred ca si pe pagina firmei lor. Vezi ce model are si cauta driver-ul, descarca-l si instaleaza-l. Ar trebui sa functioneze dupa. Sper ca te-am ajutat. See ya!

| Gamerita explică (pentru LiamH):

Da...asa e.acum mergelaughing mersii

| LiamH a răspuns (pentru Gamerita):

Anytimewinking