| NicusQr69 a întrebat:

Nu merge sa bag windowsul pe hard disk iar la final în video l-am lasat mult si nimic, dar el funcționează se si aude si il citește pc în f8 adica boot https://youtu.be/6_hyds7Nd4g

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

M-ai pierdut TOTAL la secunda nr 3, respect site-ul asta, dar cand o treaba e ATAT de aberanta, mai fac si exceptii si iti spun in fata.

La secunda 3 ai pus partea electronica a unui hard peste metalul deschis si nevopsit al carcasei, care inseamna ca, CAUTI un scurt circuit care sa arda hard disk-ul.

Imi pare rau, dar chiar nu ajut oameni la nivelul asta, ESTI TOTAL PE DINAFARA dar umbli singur in calculator si apoi te intrebi de ce nu merge!