| BODYSS a întrebat:

Nu merge sa intru pe contul de google pe telefon.
introduc email-ul, merge.
Introduc parola, dupa ce d-au conectare. mă trimite înapoi la meniu-l unde trebuie să introduc din nou Email-ul si parola.
eram conectat la WI-FI, aveam Sim in el dar... tot degeaba... tot nu merge sa ma conectez la google. cum fac sa intru in cont?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parola introdusa de tine nu este cea corecta.

| BODYSS explică (pentru darrio2007):

Chestia este ca este parola corecta, am bagat eu o parola la panarama si zice ca ee incorect. bun, atunci bag parola corecta. se incarca, si tot degeaba... parola nu a fost schimbata niciodata.