| andreea1232 a întrebat:

Nu merge sa pornesc canalele de la televizor (sunt pe upc). Deschid televizorul de la buton, apoi apăs pe butonul tv, apoi pe cel cu UPC și nu se întâmpla nimic. Ecranul rămâne gol și ieri a mers și nu am mai umblat la el. Pe ecranul de la mediabox apare ca e pornit și când schimb canalul apare, dar ecranul tot negru e și nici nu se aude nimic.

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Cel mai probabil nu ai semnal pe cablul UPC, suna la UPC la deranjamente si fa o sesizare.

| petitconseil a răspuns:

Verifica toate cablurile alea sa fie la locul lor, mai fixeaza-le, poate s-a deplasat ceva pe acolo.