| LacatDeOtel a întrebat:

Nu merge unitatea sa o aprind, am un pc cred ca slab nu stiu dar a luat-o mama mea de la nu stiu cine. Am intrebat-o daca a testat acolo cand a luat unitatea dar a zis ca nu ca nu avea timp etc. Cand il aprind cred ca face numa curent fizic, apas pe buton, se aude ceva, se invarte putin cooleru si dupa se stinge, are loc in mai putin de 1 secunda asta. Nu stiu ce sa fac. Ajutor.

5 răspunsuri:
| cyberalex a răspuns:

Când postați asa ceva, da-ti amănunte: nume, model, etc.
S-a deranjat ceva în timpul transportului (poate), verifica procesorul, RAM-ul, placa video.

Răspuns utilizator avertizat