| sciorbea a întrebat:

Nu merge yahoo messinger tot imi scrie troubleshout…. cancel…..ca nu sunt conectata la net, dar cu alta adresa merge. va rog sa ma ajutati am mare nevoie de adresa de mail

am ancercat sa dezistalez si sa instalez de o gramada de ori dar nimic am ancercat sa ma loghiez pe google imi cere raspuns la intrebarea secreta dar nu o mai tin minte

3 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Nu iti merge parola.

| ralucaella28 a răspuns:

Raspunsul e simplu! Fluxul de date este insuficient! Inchide orice alt browser de net, lasa doar mess-ul deschis, pune parola pe care o stii si se va conecta. Este foarte posibil ca in momentul in care te-ai logat cu alt id sa fi mers doar datorita faptului ca fluxul de date era mai mare, parola ta s-ar putea sa fie cea pe care tu o introduci.

| Theshadow47 a răspuns:

Intrati in cont la mail si la setari acolo nu va cere decat parola veche si apoi parola pe care vreti sa o puneti