| RaLuX_5234 a întrebat:

Nu-mi merg videoclipurile de pe youtube.Ieri imi mergeau...sad
Acolo unde ar trebui sa ruleze videoclipul imi apare imaginea neagra, si nu exista nicun buton de play.
Are cineva idee DE CE?
Ce-as putea face ca sa rezolv aceasta problema?
P. S. Pe alte siteuri imi merg videoclipurile, asa ca nu cred ca am probleme cu addobe flash-ul.
Funda...merci!

Răspuns Câştigător
| Madaliinaaa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta o saptamana. Imi aparea alb dar peste o saptamana si-a revenit.O sa isi revina sigur.Nu te panica, ca nu e nimic rau.:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MenInShadow a răspuns:

Daca nu merge, ori astepti, dar nu cred ca e de la asta, ca daca e la tine, trebuia sa fie si la noi.
Ori reinstalezi flashul
Ori, iti iei avira antivirus premium, foarte bun si detecteaza virusul imediat, ca poate din cauza asta nu iti merge.
Ori, reinstaleaza windows-ul(si stergi decat c-ul, restul lasi) si o sa-ti mearga. Daca mai ai nevoie de ceva, trimiti mesaj happy
Funda?:X

| conundrum a răspuns:

Reinstaleaza browserul si flash playerul...adica mozilla sau chrome si pe urma cauta ultimul flash player

| Madaliinaaa a răspuns:

Eu nu am descarcat nimic si mi s`a refacut intr-o saptamana.confused