| Alyn4U a întrebat:

Nu-mi merge Icloud pe Ipad 2! Nu ma lasa sa dau pe Icloud de la confugurari... Acum cateva zile mi sa fost furat. Un iphone cu acelasi ID Apple, e posibil sa fi facut ceva? Cum pot rezolva?

1 răspuns:
| Paulikk112 a răspuns:

Cu iPad-ul nu stiu daca poti, cum adica nu te lasa apesi si nu-ti intra sau nu te lasa sa te loghezi? Asa cu iPhone-ul intra pe icloud.com si scrii acolo id iCloud cu care erai locat cu iphone si da-i pe localizare iphone ( sper ca-l aveai instalat daca nu e cam greu sa-l gasesti), si acolo o sa-ti apara locatia actuala sau ultima locatie actualizatawinking.