| Nyctofil a întrebat:

Nu-mi merge sa pun poza de fundal pe dekstop pe PC, se vede tot negru, adica ma lasa sa pun dar cand ii dau restart la PC iar nu ma lasa sa pun poza de fundal... Help me?! sad

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pentru ca a trecut versiunea de proba de 30 de zile si astfel esti anuntat ca e nevoie sa activezi windowsul, in curand o sa ti se inchida PC-ul la un interval de timp.

Tot ce trebuie sa faci este sa iti activezi windowsul.

| Nyctofil explică (pentru Intruder19):

Si cum il activez? il schimb?

| K0sti a răspuns (pentru Nyctofil):

Ia intreaba-l tu pe Google! Daca nici atata lucru nu stii...

| Kosmin_Kalin_1997 a răspuns:

Iati licenta la wimdows