| Maria_Soava_1981 a întrebat:

Nu-mi porneste windowsul.Am apasat pef8 la sectiunea recuperare si nici asa nu-mi porneste. Totul a plecat de cand am folosit telefonul pe post de hospot sa iau internet.De atunci nu se mai deschide.Imi apare o pagina neagra cu scris ce zice ca este o problema cu o unitate usb instalata incorect. Apoi cand apas pe tastatura apar secunde dar nu porneste.

2 răspunsuri:
| AlexDarius3 a răspuns:

''este o problema cu o unitate usb instalata incorect'' te-ai gândit să vezi dacă nu a ieşit vreun cablu din unitate?

| Maria_Soava_1981 explică (pentru AlexDarius3):

Ce cablu sa iasa din laptop?