| teodorcostin a întrebat:

Nu-mi pot schimba parola de Facebook pentru ca nu am adresa de e-mail(l-am facut cu numarul de telefon)si am pus numarul si spune ca imi trimite cod la adresa de e-mail(adica adresa de e-mail telefon07******@yahoo.com)dar nu exista asa ceva si nu merge altfel.
Hellppppp

2 răspunsuri:
| TsunamiiiYay a răspuns:

Poate ai adaugat cand ai editat profilul de Facebook, din greseala, acea adresa.

| teodorcostin explică (pentru TsunamiiiYay):

Nu.Am verificat, nu am nici o adresa de e-mail.Inca eram conectat dar nu-mi stiam parola si am incercat sa mi pun un e-mail dar nu merge daca nu pun parola