| VasileIon32 a întrebat:

Nu mi se aud niciodata live urile de pe Facebook cand sunt pe pc, dar dupa ce se termina cand ma uit la ele se aud. Stie cineva care e problema?

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Pai cine se uita te aude?

| Edward_Eddy_1998 a răspuns:

Pai... ori ai microfonul pe mut (ai niste setari la Facebook din care ti-l poti seta) ori nu ai bagat bine microfonul in mufa de la calculator sau fa asa. Control Panel-Hardware and Sound- Sound. si gasesteti microfonul, vezi sa il ai dat tare din propietati si sa ii dai,, Set as deafult. Bft!