| Laawr a întrebat:

Nu mi se deschide youtube, cand intru pe site imi arata se incarca se incarca se incarca si pana la urma eroare, daca dau restart la pc merge.
Ce are?

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa dezinstalezi browserul sau cel mai simplu ar tebui sa re-instalezi windowsul.Bafta

| razboinicu2016 a răspuns:

Hmmm,si doar la youtube ti-se intampla, la alt site nu? Ai putea incerca sa intri de pe alt browser de internet si poate sa-l reinstalezi. Daca nici asa nu merge trimite un tiket la administratori youtube