| Antonia222 a întrebat:

Nu mi se mai aprinde laptopul,aseara a mers normal.
De dimineata am incercat sa il aprind si nimic,nu porneste niciun ventilator,nu se aprinde tastatura, si beculetul care arata ca leptopul este pornit lumineaza normal.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil sa se fi dus monitorul, placa video, placa de baza cine stie

| untu a răspuns:

Ia sa-ti aduci aminte ce ai facut, la ce v-ati uitat la anumite siteuri sau v-ati descarcat ceva un anumit program? Este posibil ca calculatorul sa se infectat cu un virus anume sau ai accesat un siteu malicios (malware) sau poate ca ai descarcat un program rau intentionat! Nu ai ce sa faci, du-l la service pentru diagnosticare, este posibil sa fi afectat desktopul, placa video sau de baza si Hardiskul(HDD)!

| Madalinqqq a răspuns:

De ce nu te duci la un service? Poate sa fie o problema de la ecran!