| diana07 a întrebat:

Nu mi se mai aprinde telefonul... mi s. a stricat de vreo 3 ori cand mi se facea ecranul ba alb ba negru. si. a revenit s. a descarcat si cand il bag la incarcat nu se incarca nu se aprinde nu arata nimic de parca nici nu ar fi in priza... fundita promit l cel care ma ajuta sa. l fac:*

3 răspunsuri:
| XtiGrEx3S a răspuns:

Pai uite banuiesc ca ai un telefon cu touchscreen si mi-e mi s-a intamplat urmareste pasii astia:
1.Scoate bateria (nu cand e bagat in priza doamne fereste laughing}
2.vezi daca e uda
3 Daca nu are nimic introdu incarcatorul in alta priza si apasa regulat tasta rosie

| elenapietraru a răspuns (pentru XtiGrEx3S):

Am incercat dar nu merge mise aprinde mise stinge

| XtiGrEx3S a răspuns (pentru elenapietraru):

Mda tine apasat pe tasta rosie in jur de 30 de secunde