| bOgDy_7591 a întrebat:

Nu mie se mai deschide telefonul, este sony ericson xperia ray, tocmai la cumparat, dar s-a stins si cand vreau sa il deschide se aprinde butonul HOME rosu, si nimic, plz help...va rog

Răspuns Câştigător
| Ranomez a răspuns:

Dupa cum vad e un telefon cu sistem de operare android, cum presupun ca e in garantie poti sal trimiti sal verifice, sau fa un hard reset, pe mine ma ajuta si la HTC touch pro 2 si la HTC desire hd cand patesc asa ceva

1 răspuns:
| bOgDy_7591 explică:

A rezolvat, era bateria moarta
trebuia sa il pun la incarcat si dupa a mers, mersi oricum