| alextotal a întrebat:

NU PORNESTE TABLEA! AJUTOR! salut tocmai mi-am cumparat de la eMAG o tableta Allview alldro 3 speed duo, si nu porneste adica am deschis cutia, am incercat butonul de power si aparea nimic si am pus-o la incarcat, am pus-o la incarcat toate bune si frumoase pana aici si imi apare semnul ca se incarca si dupa 5 secunde dispare si iarasi se face ecranul negru am lasat-o la incarcatat 30 de minute si niciun semn! am incercat sa apas simultat butonul de power si cel de home si nimic! VA ROGGG AJUTATI-MA, NU STIU CE SA MAI FAC! FUNDA va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

Exista o singura posibilitate! sunai pe aia de la eMAG si spune-i despre problema ta(sper ca are garantie).

| al3xtheb3st a răspuns:

Suna la eMAG si spune-le care e problema si ei ti-o repara sau ti-o schimba daca e problema e mai grava

| alextotal explică:

Dar nu exista un mod de a INCERCA sa o deschid? cum e la iphone (stiti voi)

| Vlad5631 a răspuns:

Simplu, te duci frumos la eMAG cu garantia si ei la fel de frumos iti dau ala in loc sau ti-o deconteaza, asta este cam invatatura de minte pentru toti, sa nu aveti incredere in firme fantoma gen Allview...

| ivascu98 a răspuns:

Pai o poti duce la magazin si sa o returnezi daca mai ai garantia(daca ai primit garantie pe ea) iar in caz ca nu ai garantie o poti duce la reparat