| geanyhalav a întrebat:

Nu pot accesa video-uri de pe diferite site-uri, imi arata o imagine cu verde si atat ba nu merg. youtube-ul merge insa si nu inteleg care-i problema.
Am instalat si ultima versiune de flash am incercat si de pe mai multe browsere( mozila, chrome, explorer, opera)dar nimic nu merge, va rog ajutati-ma.
Dau funda

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Placa grafică cum se prezintă? Ce temperatură are? Cât de mult a fost coxată în gaming?
Succes

| Mustata_Eugene_1978 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema uneori, sigur este de la placa video