| Hoseas a întrebat:

Nu pot inscriptiona nicicum un Windows 7. La toate imi da Error write. Merge 10, 15 la suta si imi da eroare. Imi strica toate dvd-urile goale. Intrebarea mea este : - O fi de la dvd rw?! Ca orice altceva inscriptioneaza perfect.

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

De unde ai luat kitul pentru Windows? Ai incercat sa faci si un alt Windows? Presupun ca vorbim de un DVD bootabil aici, nu?

| miTzuliK93 a răspuns:

Mizez si eu pe alternativa ta: CD-writerul nu mai duce conceperea de DVD-uri botabile. Ia incearca sa reinstalezi de pe un stick bootabil.