| GenyGeny48 a întrebat:

Nu pot întra în contul meu de revolut, îmi spune ca îmi trimite un cod prin sms dar nu primesc nimic

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la banca unde ai cardul poate l au blocat ei, ai datorii? Întreaba i pe ei ce poti face sa il deblochezi.

| Violleta2022 a răspuns:

O mare cacealma cu contul asta de Revolut, conturi blocate, bani care dispar de pe card samd.

Cont bancar normal la o banca din Romania, de ce nu ti-ai facut?
Era usor sa ajungi la banca si sa ti-l deblocheze, dar asa... cine ajunge in Anglia sa-ti deblocheze contul?

A schimbat cumva numarul de telefon, de cand ti-ai facut contul revolut?