| OVlad2 a întrebat:

Nu pot intra pe un panel de 2 zile, pe alte site-uri, panel-uri, forum-uri pot intra dar pe acesta nu pot fix cand am nevoie.

3 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Inseamna ca acel site ti-a blocat adresa IP, in caz ca ai IP dynamic tot ce trebuie sa faci e sa da-i un restart la router, in caz ca nu ai IP dynamic incearca sa contactezi un administrator.

| OVlad2 explică (pentru SLexuS):

Cum imi dau seama ca am ip dinamic?

| SLexuS a răspuns (pentru OVlad2):

Cauta pe google my up, vezi ce IP ai pune-l într-un notepad sau scrie-l pe ceva și dă-i restart la router, intri după pe același site, și vezi ce IP ai, dacă este la fel ca celalalt ai IP static, dacă nu este același IP, ai IP dynamic