| bluesky a întrebat:

Nu pot sa copiez muzica sau poze pe cardul de memorie, cand incerc sa copiez imi spune sa nu scot cardul si dupa 1 secunda imi spune ca am scos cardul, dar eu nu l-am scos, nici nu am cum ca trebuie sa scot bateria. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

. cum a spus dan11 sau poate ai agatat vreun "gandacel". Formateaza-l.winking

4 răspunsuri:
| HappyPills a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. am avut un samsung sgh e250, l-am dus la un centru media sa il repare, l-au resetat dar degeaba

| dan11 a răspuns:

Posibil un contact slabit sau oxidat.curata-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu imi citeste pozele pe tel Samsung sgh-e250