| sergiu2525 a întrebat:

Nu pot sa cred cat de ipocriti sunt americanii! Deci azi am vrut sa fac o fapta buna, m-am lasat de un joc online ca nu am timp de el(wolfteam de la aeriagames). Jucasem mult si aveam multi bani nefolositi(sunt un tip strangator) si daca tot ma lasam, stiam ca voi pierde tot de pe el daca nu intra, asa ca dau un post pe site si cine vrea sa imi dea pm sa ii dau id si pass de cont, dar i-am zis doar pentru a lua banii, si sa plece, ca voi juca si alte jocuri aeria. Ii dau pm sa-l intreb daca raspunde, nimic, ies de pe cont, poate nu poate omul sa intre in joc.Cand reintru in joc, cont furat, dau schimbare de parola si nu recunoaste mail-ul.De asa oameni sa nu dai, cand vrei sa faci o fapta buna si te alegi cu una rea.

Răspuns Câştigător
| D3iDEI a răspuns:

Frate chiar te asteptai ca pe un joc online sa dai de oameni cu suflet, crede-ma n-o sa se inample am trecut si eu prin asta sa vezi cand te chinui luni pentru niste iteme si sa ti le-a ia vreun hacker... asa este in jocurile astea numai face greseala asta inca odata, oricum nu ai nimic de facut in situatia asta

13 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai poate omul a inteles gresit,daca ii explica-i frumos ca ii dai contul doar sa ia banii, probabil ca intelegea.
Acum ca ai dat tu de un american mai "roman" o fost ghinion-ul tau dar totusi sa nu generalizam ca eu am cunoscut tot pe jocuri on-line, multi americani de treaba.

| AlinaaAli a răspuns:

Si mai zic de romani ca sunt hotihee hee

| VL4DST3R a răspuns:

Asta nu e intebre, de ce ai mai pus-o aici?

| m0x a răspuns:

Dupa cum umbla vorba pe internet.cea mai buna protectie e sa-ti folosesti mintea

| didutu_6969 a răspuns:

Si mie mi-o spart contul de facebook si mi-o golit contul de poker si tot asa am ramas ca prostul uitandu-ma la monitor aveam o suma frumusica si peste noapte 0.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit...cunosc foarte bine natiunea!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile manipulare in masa

| Ioscaa1 a răspuns:

Ba mai prost ca si tine in viata mea nu am vazut cum sa dai un cont de al tau la cineva care nici macar nu il cunosti nici macar parola de la telefon sa nu o zici da na daca tu dai contul tau la unu si ii zici sa iti ia numa banii inseamna ca nu vreau sa stiu ce ii in mintea ta

| Allexandrrru a răspuns:

Http://annopayss.blogspot.ro/
un blog unde ai mai multe informatii

| 007IceZone a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat pe metin. din cauza aceea eu nu mai joc metin never acum joc 4story este foarte securizat nu iti poate intra nimeni pe cont mai ales ca in fiecare zi este un gm pe joc ca sa ajute pleyeri eu iti recomand sa joci acest joc baftwinking

| JapKa a răspuns (pentru 007IceZone):

Lasate, nu iti ofera un viitor

| 007IceZone a răspuns (pentru JapKa):

Dap n-am cum dupa ce ca am facut 65 si am bagat cam 100 euro in elwinking si imi place ff mult

| Mada111222 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/madamada111 Market Glory este un joc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este un joc de browser online, prin urmare nu trebuie sa va instalati nici un program suplimentar pentru a juca. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Fiind un joc de simulare, va ofera posibilitatea de a lupta, de a munci, de a deschide companii si de a porni razboaie. Este un joc foarte complex si cu cat jucati mai mult, cu atat veti avea mai multe optiuni pentru dezvoltarea personala.

Vrei sa ai ceva util de facut?!
Ceva precum:
*sa testezi daca esti in stare sa faci bani
*sa vezi dace esti abil financiar si strategic
*sau sa capeti experienta in domeniu
*sa cunosti oameni la fel ca tine
*sa ajungi sa te distrezi in economie
*si daca poti face bani reali din astea?!